fbpx
Przejdź do treści

Boisko ogrodowe do (uni)hokeja

Marzysz o swoim boisku do hokeja lub unihokeja w ogrodzie? Nasza innowacyjna nawierzchnia sportowa spełni Twoje oczekiwania!

Nawierzchnia modułowa z polipropylenu to strzał w dziesiątkę do (uni)hokeja. Inwestycja w prywatne boisko do unihokeja to decyzja na lata, więc warto mieć pełną świadomość kosztów występujących przez cały okres użytkowania. Bezobsługowość nawierzchni modułowej z polipropylenu to kluczowy atut, eliminujący dodatkowe wydatki związane z obsługą i pracami konserwacyjnymi na boiskach o innych rodzajach nawierzchni.

Boisko wystarczy od czasu do czasu przemyć lub przedmuchać dmuchawą do liści. Więcej o różnicach między nawierzchniami znajdziesz w naszym artykule: https://flexicourt.pl/baza-wiedzy/porownanie-nawierzchni-boiskowych-wady-i-zalety/

Aby mieć pełen ogląd sytuacji, zachęcamy także do przeczytania artykułu o wadach i zaletach modułowej nawierzchni polipropylenowej: https://flexicourt.pl/wady-i-zalety-nawierzchni-sportowej-z-polipropylenu/

Modele sportowej nawierzchni polipropylenowej dedykowane do (uni)hokeja

PowerGame+ i Flex II to uniwersalne modele płytek polipropylenowych, idealne do boisk (uni)hokejowych, gwarantujące bezpieczną i przyjemną rozgrywkę. W razie potrzeby na tym samym boisku możesz grać również m.in. w koszykówkę, siatkówkę, piłkę nożną, badmintona czy pickleball. 

Zimą możesz zdemontować nawierzchnię i zalać boisko wodą, zamieniając je w lodowisko! Można to również zrobić bez demontażu nawierzchni. Zalecamy jednak demontaż, aby uniknąć zarysowań od łyżew, zwłaszcza przy nierównej lub przetartej warstwie lodu. 

Nasza sportowa nawierzchnia z płytek polipropylenowych to także: 

 • Odporność na zmienne warunki atmosferyczne (opady, zmienne temperatury, promieniowanie słoneczne) 
 • Szybkie wysychanie po deszczu (dzięki ażurowej strukturze) 
 • Bezobsługowość (korzystasz od razu po montażu, bez regularnych prac konserwacyjnych) 
 • Ekonomia (inwestujesz tylko na początku, bez dodatkowych kosztów eksploatacyjnych) 
 • Długoterminowe gwarancje (nawet do 15 lat) 
 • Łatwe, bezproblemowe i szybkie naprawy (uszkodzone elementy można wymienić jak puzzle) 
 • Uniwersalność (uprawiasz różne dyscypliny sportowe na tym samym boisku ogrodowym) 
 • Personalizacja (wybierz kolory płytek według swojego uznania, umieść na boisku własne logo) 
 • Niskie nagrzewanie od słońca (więcej komfortu w letnie, słoneczne dni) 
 • Elastyczność (szybki montaż i demontaż płytek, łatwość przenoszenia, możliwość odsprzedaży) 
 • Ekologia i zdrowie (bezpieczeństwo użytkownika, możliwy pełny recykling materiału zamiast kosztownej utylizacji w razie potrzeby)

Nasze wsparcie w procesie budowy boiska do (uni)hokeja w ogrodzie

Zdajemy sobie sprawę, że wzniesienie swojego boiska do unihokeja w ogrodzie może być wyzwaniem.

Dlatego oferujemy kompleksowe wsparcie – od wykopu po montaż band i nawierzchni. Dbamy o Twoją satysfakcję i oszczędzamy Twój czas.

Co to oznacza w praktyce? Zbadamy Twoje potrzeby i zaproponujemy optymalne rozwiązania. Następnie przygotujemy projekt boiska i umożliwimy zapoznanie się z próbkami nawierzchni (oferta ograniczona lokalizacyjnie). Po dokonaniu wszystkich ustaleń następuje produkcja nawierzchni, równocześnie przygotowując podbudowę (oferta ograniczona lokalizacyjnie). Kolejnym krokiem jest montaż nawierzchni oraz band i ewentualnego dodatkowego sprzętu sportowego.

Jesteśmy elastyczni – jeśli zależy Ci na optymalizacji kosztów, możesz wziąć na siebie przygotowanie podbudowy i montaż nawierzchni. W takim przypadku udzielimy Ci dokładnych informacji i instrukcji, aby umożliwić właściwe wykonanie podłoża i montażu.

boisko zewnętrzne do hokeja