fbpx
Przejdź do treści

O Was

boisko ogrodowe

Budujemy dla rodzin szukających jakościowych nawierzchni i bezproblemowej obsługi

Trafiłeś/aś w dobre miejsce jeśli:

  • cenisz sobie sport i chcesz dbać o zdrowie i formę, oszczędzając czas
  • chcesz dbać o relacje rodzinne przez wspólną aktywność fizyczną
  • zależy Ci na bezpieczeństwie Twoich dzieci podczas uprawiania sportu (ograniczenie ryzyka kontuzji ze względu na często występujące twarde, nierówne nawierzchnie, kontrola kto gra na boisku, eliminacja konieczności dojazdów)
  • chcesz kształtować u swoich dzieci zdrowe nawyki, które będą procentować w ich przyszłym życiu osobistym i zawodowym
  • szukasz nietuzinkowego sposobu na zwiększenie wartości nieruchomości

Chcemy oferować naszym klientom jakościowe boiska przydomowe, które będą służyć nie na lata, a na dekady. Jeśli przy wyborze nawierzchni do boiska w ogrodzie kierujesz się zasadą, aby zrobić coś raz a porządnie – it’s a match!

Przetestowaliśmy mnóstwo różnych form nawierzchni. Doszliśmy do wniosku, że płytki polipropylenowe są optymalnym wyborem w większości przypadków (m.in. trwałość, amortyzacja, bezobsługowość, cena, użyteczność, uniwersalność).

Mamy szeroką ofertę nawierzchni modułowych – od ekonomicznych modeli, aż po topową nawierzchnią z płytek polipropylenowych. Poznając Twoje potrzeby i możliwości, doradzimy Ci optymalne rozwiązania.

Jeśli nie chcesz iść na kompromisy w sprawie jakości, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty nawierzchni sportowych do boiska w ogrodzie!