fbpx
Przejdź do treści

Boisko ogrodowe do piłki ręcznej

boisko ogrodowe do piłki ręcznej

Jeśli planujesz boisko do piłki ręcznej w ogrodzie, nasza nawierzchnia sportowa z płytek polipropylenowych jest właśnie dla Ciebie! 

Modułowa nawierzchnia doskonale sprawdzi się na boisku do piłki ręcznej. Zbuduj z nami własne boisko do piłki ręcznej na długie lata, a nawet dekady. W przypadku takich inwestycji kluczowy jest aspekt łącznych kosztów w całkowitym czasie użytkowania boiska. Jedną z głównych zalet nawierzchni modułowej z polipropylenu jest to, że nie wymaga bieżącej obsługi, konserwacjiJedyną wskazaną czynnością, wykonywaną np. raz w roku, jest mycie nawierzchni (co dotyczy każdej nawierzchni). Boisko ze sportowych płytek polipropylenowych nie generuje bieżących kosztów i zawsze jest gotowe do gry. 

Więcej informacji o różnicach między różnymi rodzajami nawierzchni znajdziesz w naszym artykule: https://flexicourt.pl/baza-wiedzy/porownanie-nawierzchni-boiskowych-wady-i-zalety/ 

Zapraszamy również do lektury artykułu o wadach i zaletach modułowej nawierzchni polipropylenowej: https://flexicourt.pl/wady-i-zalety-nawierzchni-sportowej-z-polipropylenu/

Modele nawierzchni sportowych z polipropylenu rekomendowane do piłki ręcznej

Powyższe modele oferują uniwersalne parametry sportowe (takie jak amortyzacja, przyczepność, odbicie, stabilność), co czyni je odpowiednimi do wielu dyscyplin sportowych. Dodatkowo, chronią stawy dzięki doskonałej amortyzacji bocznej, kluczowej przy dynamicznych zmianach kierunku ruchu. 

Flex II oraz PowerGame+ świetnie nadadzą się do gry w piłkę ręczną, zapewniając bezpieczeństwo podczas gry. Na tej nawierzchni będziesz mógł grać nawet tuż po deszczu, ponieważ szybko schnie dzięki ażurowej strukturze. 

Na zimę można zdemontować nawierzchnię, zalać boisko wodą i wykorzystać jego powierzchnię jako lodowisko! Można to również zrobić bez demontażu nawierzchni, choć sugerujemy demontaż, aby nie uszkodzić jej łyżwami, zwłaszcza jeśli grubość lodu byłaby nierówna. 

Nasza sportowa nawierzchnia z płytek polipropylenowych charakteryzuje się także: 

 • Odpornością na warunki atmosferyczne (opady, wysoka amplituda temperatur, promieniowanie słoneczne) 
 • Szybkim schnięciem po opadach (dzięki ażurowej strukturze) 
 • Bezobsługowością (bez konieczności wykonywania prac konserwacyjnych) 
 • Ekonomią (początkowa inwestycja zapewnia przyjemność bezproblemowej gry na lata) 
 • Długotrwałymi gwarancjami (nawet do 15 lat)
 • Łatwymi naprawami (uszkodzone elementy można wymienić niczym puzzle) 
 • Uniwersalnością (możliwość uprawiania kilku dyscyplin sportowych na tym samym boisku ogrodowym) 
 • Możliwością personalizowania (dostosowanie kolorystyki pod preferencje, naniesienie własnego logo) 
 • Niskim nagrzewaniem od słońca (większy komfort gry w upalne dni) 
 • Elastycznością (montaż/demontaż płytek w kilka godzin, łatwość przenoszenia, a nawet ewentualnej odsprzedaży) 
 • Ekologią i zdrowiem (bezpieczeństwo użytkownika zarówno pod względem krytycznej wysokości upadku, jak i samego materiału – polipropylenu, dodatkowo podlegającego pełnemu recyklingowi, co eliminuje dodatkowe koszty utylizacji).

Nasze wsparcie w procesie budowy boiska do piłki ręcznej w ogrodzie

Rozumiemy, że budowa własnego boiska do piłki ręcznej w ogrodzie może być zniechęcająca ze względu na złożoność procesu. 

Dlatego oferujemy kompleksowe wsparcie – od łopaty w ziemi, po montaż sprzętu sportowego. Dbamy o Twoją satysfakcję i oszczędzamy Twój cenny czas

Co to dokładnie oznacza? W ramach naszej współpracy zrozumiemy Twoje potrzeby i zaproponujemy optymalne rozwiązania. Następnie przygotujemy projekt boiska i umożliwimy zapoznanie się z próbkami nawierzchni modułowej (oferta ograniczona lokalizacyjnie). Po uzgodnieniach przystępujemy do produkcji nawierzchni, równocześnie przygotowując podbudowę (oferta ograniczona lokalizacyjnie). Kolejnym krokiem jest montaż nawierzchni oraz sprzętu sportowego dostosowanego do wybranych przez Ciebie dyscyplin. 

Jesteśmy elastyczni – jeśli chcesz zoptymalizować koszty, możesz samodzielnie wykonać podbudowę i montaż. W takim przypadku zapewnimy Ci pełen zestaw informacji i instrukcji, aby zagwarantować prawidłowe wykonanie tych prac.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://flexicourt.pl/boisko-w-ogrodzie